Set 2x Scootmobiel Accu Cyclische Gel Accu 12V 55Ah LPCG12-50 / 229x138x205/211 +L
Artikelnummer: LPCG12-50 Set
Artikel 28 van 51
Specificatie Omschrijving
Barcode 8717101005811
Lengte 22,9 cm
Breedte 13,8 cm
Hoogte 20,5 cm
Totale Hoogte 21,1 cm
Gewicht 33,2 Kg
SKU nummer LPCG12-50x2
Merk Landport
Voltage 12 Volt
Capaciteit 50 Ah
Laadspanning 14,4 volt - 14,7 volt
Druppelspanning 13,5 volt - 13,8 volt
Poolschema 1
Pooltype T6
Aantal cycles bij 50% DoD 1500 volgens fabrikant
Overzicht
  • Alles op voorraad of snel leverbaar
  • Verzenden of Afhalen
  • Gewicht 33.2 kg
  • Snelle bezorgservice
  • Persoonlijke klantenservice
Belangrijkste Kenmerken Scootmobielaccu:
  • Beste kwaliteit - prijsverhouding
  • Lange levensduur: Tot 20% meer cycluslevensduur dan de Cyclische AGM accu’s.
  • Zelfontlading: Minder zelfontlading dan Cyclische AGM accu's
  • Onderhoudsvrij: De accu is volledig gesloten, gevuld en geladen, klaar voor direct gebruik.
  • Veilig in elke positie: Kan rechtopstaand of liggend worden geïnstalleerd.
Vervangen Accuset:
Deze set bestaat uit 2 x 12V accu’s die samen een spanning van 24 volt leveren, wat gebruikelijk is voor de meeste scootmobielen. Het is essentieel dat bij vervanging altijd beide accu’s gelijktijdig worden vervangen en dat ze gelijk zijn qua spanning, type en capaciteit. Zorg ervoor dat de accu's passen in uw scootmobiel en controleer regelmatig de juiste laadinstructies.
Oplaadadvies:
Voor het optimaal opladen van de LP scootmobiel accu’s wordt de Victron scootmobiel 6A of 8A acculader aanbevolen. Deze lader biedt de juiste oplaadcurve, wat bijdraagt aan een langere levensduur van de accu’s. Het gebruik van een verkeerde of oude lader kan de levensduur van uw scootmobiel accu aanzienlijk verkorten. Oudere scootmobielladers zijn vaak aan vervanging toe en bovendien laden niet alle laders met de juiste laadcurve. Met een verkeerde of oude lader verkort u de levensduur.